Marzec przynosi pierwszy dzień wiosny - dzień powitany przez wiele osób. Przed nami słońce, pikniki i kwiaty. Niestety słodki zapach pąków kwiatowych może również powodować nieprzyjemną reakcję - objawy alergii, takie jak bóle głowy, przekrwienie, łzawienie oczu, kichanie i sucha, swędząca skóra.

Po dniu łzawiących oczu i kichania ostatnią rzeczą, na którą cierpi alergik, jest wspinanie się na łóżko, gdzie mogą czaić się alergeny.

Nasze jedwabne prześcieradła z czystego jedwabiu morwy są naturalnie hipoalergiczne i idealne dla alergików. Jedwab jest naturalnym włóknem, które odpycha pleśń, grzyby, roztocza i pluskwy - główne źródła alergenów.

Innym powszechnym źródłem alergenów pościelowych jest ilość chemikaliów zużywanych podczas procesu produkcyjnego. Jedwab przetwarzany jest głównie za pomocą wody, pary i ciepła. Inne materiały pościelowe są przetwarzane za pomocą trudnych, szkodliwych chemikaliów. Prześcieradła z jedwabiu nie tylko pomagają odeprzeć alergeny, ale również podczas całego procesu produkcyjnego wykorzystywane są tylko śladowe ilości chemikaliów, prześcieradła z jedwabiu są idealnym wyborem dla osób o wrażliwej skórze.

Alergolodzy, dermatolodzy i alergicy zalecają jedwabne prześcieradła i pościel dla wygody, dobrego samopoczucia i ulgi. Interesują Cię czyste jedwabne prześcieradła? Mamy wiosenną wyprzedaż na wszystkie nasze zestawy prześcieradeł z jedwabiu morwy.

Śpij spokojnie. Śpij pięknie. Spij w jedwabiu.

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl