Jedwabne prześcieradła korzyści zdrowotne

Przyjrzymy się zaletom jedwabnej pościeli, podkreślając różnorodność korzyści zdrowotnych, jakie oferuje.

Jedwabne prześcieradła z gumką. Oferta dla Ciebie i Twojej rodziny

Mówiąc najprościej, jedwabne prześcieradło jest dla nas zdrowsza niż prześcieradła syntetyczne, bawełniane. Na rynku jest tak wiele produktów, których sprzedawcy twierdzą, że są dla nas zdrowe i dobre - nie zawsze łatwo jest oddzielić prawdę od fikcji. Z jedwabiem jest to trochę łatwiejsze. Jedwab jest produktem naturalnym i będąc naturalnym, nasze ciało reagują znacznie lepiej na jedwab niż na produkty syntetyczne.

Jedwab wpływając korzystnie na układ naszego organizmu jest idealny dla potrzeb naszego ciała i działa, aby pomóc nam uzyskać to, czego naprawdę chcemy i czego potrzebujemy - głęboki zdrowy sen.

Korzyści z jedwabnego prześcieradła dla alergików.

Alergicy mogą skorzystać ze snu na jedwabnej pościeli. Najczęstszą formą alergii jest alergia na roztocza. Spowodowane jest to głównie powiązanymi problemami z wydalinami roztoczy. Enzymy uwalniane z wydalin są wdychane, następuje reakcja alergiczna. Jedwabne prześcieradło jest naturalnie hipoalergiczna i stanowi środowisko, w którym roztocza się nie rozmnażają. Używanie jedwabnych prześcieradeł z gumką i pościeli można znacznie pomóc zmniejszyć liczbę roztoczy żyjących w pościeli. Zmniejszenie liczby roztoczy ma bezpośredni wpływ na jakość snu osób cierpiących na alergie.

trzeba przyznać ze jedwab, jest najlepszym produktem naturalnej biotechnologii. Posiada wszelkie zalety włókna, jakich nawet sami byśmy nie wymyślili. Jest ciepły w dotyku, gdy jest chłodno i jest przewiewny, gdy jest zbyt ciepło. Chłonie wilgoć szybciej niż bawełna i szybciej wysycha, a jednocześnie zachowuje pewien poziom wilgoci potrzebny naszej skórze. Zapalony - spopiela się i szybko gaśnie, nie przywierając do skóry jak włókna sztuczne.

Kiedy śpisz na bawełnianych poszewkach, około 60% drogich kremów i serum na noc wchłania się w poszewkę. Jedwabne poszewki na poduszki, w przeciwieństwie do bawełny, nie chłoną kosmetyków. Ta zaleta jedwabiu jest szczególnie prawdziwa dla kobiet, które dokładnie dbają o skórę i oczekują maksymalnego efektu stosowania kosmetyków.

Jedwab idealnie dostosowuje się do temperatury naszego ciała i zapewnia niezbędne dodatkowe ciepło, jest idealny dla osób cierpiących na zaburzenia krążenia, bóle stawów, reumatyzm i zapalenie stawów.

Wiele osób z chorobą Parkinsona ma problemy ze snem, ponieważ trudno im zmienić pozycję ciała w łóżku. Trudności te są mniej zauważalne, jeśli pacjent śpi na jedwabiu i używa jedwabnych ubrań do spania. Ze względu na gładkość materiału pacjentowi łatwiej jest zmienić pozycję w łóżku. Ważną różnicą i zaletą naturalnego jedwabiu, Jedwabna pościel to też dobra cyrkulacja powietrza oraz zdolność do szybkiego wchłaniania wilgoci i jej odparowywania.

Naturalny jedwab nie toleruje „chemii”. Od wybielaczy zmienia kolor na żółty, od proszków do prania staje się kruchy. Płyny zawierające alkohol niekorzystnie wpływają na pościel. Suszenie w pełnym słońcu lub w bębnie suszarki uszkadza włókna. Jedwabne prześcieradła można prasować tylko po „niewłaściwej” stronie.

Prześcieradła jedwabne można prać w wodzie o temperaturze nie wyższej niż 30 stopni. Wysokie temperatury mogą uszkodzić włókno. Jedwab nie toleruje silnego tarcia i skręcania, podczas prania ręcznego należy zachować szczególną ostrożność, a podczas prania w pralce wybrać delikatny tryb.

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl