Jedwab jako materiał pochodzenia naturalnego jest nie tylko niezwykle delikatny w dotyku, ale także sprzyja zdrowiu i urodzie. Wystarczy zamienić zwykłą poszewkę na poszewkę jedwabną, by szybko zauważyć różnicę nie tylko w komforcie snu, ale także we własnym wyglądzie. Zakup poszewki jedwabnej to jedna z najlepszych inwestycji w urodę i młodość. Takiego efektu nie dadzą żadne kremu, ani zabiegi. Tym bardzkiej, że dobroczynnej działanie jedwabiu na skórę, ale także włosy, odbywa się długofalowo i bez żadnego wysiłku osoby śpiącej. Wystarczy tylko, że dokona ona jednej prostej zmiany czyli sprawy sobie prezent w postaci poszewki jedwabnej. W jaki więc sposób jedwab działa korzystnie na skórę oraz włosy?

Poszewki jedwabne – najlepszy wybór dla dbających o urodę

Po pierwsze mają one działanie przeciwzmarszczkowe. Wiele załamań na skórze twarzy czy szyi oraz dekoltu pojawia się rano po mocnym i głębokim śnie. To prawda, że jesteśmy wtedy wypoczęci, ale nieraz niezadowoleni ze swojego wyglądu na skutek pomarszczonej skóry. Co prawda w ciągu kilkunastu czy kilkudziesięciu minut te zmarszczki się wygładzają, ale nie trudno sobie wyobrazić co dzieje się ze skórą, kiedy takie zagniecenia powstają w tym samych miejscach codziennie. Dochodzi do utrwalenia zmarszczek i pogłębienia ich z każdym dniem. Poszewki jedwabne umożliwiają całkowite wyeliminowanie tego problemu, ponieważ sprawiają, że skóra twarzy się nie załamuje. Rano jest wypoczęta także dlatego, że śpiąc na poszewkach jedwabnych można zauważyć znacznie mniej wybudzeń w nocy, zaś ciągłość snu także pozytywnie wpływa na urodę.

poszewka jedwabna 2 - Poszewka jedwabna - sprzymierzeniec urody

Co ciekawe, jedwab dzięki swej umiarkowanej chłonności sprawia, że cały nałożony krem na noc czy też serum, pozostają na twarzy, a nie zostają wchłonięte w poduszkę. To niezwykła właściwość tego materiału. Ponadto poszewki jedwabne są na tyle gładkie, że aż o ponad 40% zmniejsza się tarcie skóry o materiał. To powoduje ukojenie dla skóry wrażliwej, z trądzikiem czy egzemą. Poszewki jedwabne są również antyalergiczne, więc nie ma obawy, że rano w lustrze zobaczy się opuchnięte oczy czy buzię z podrażnieniami. Materiał ogranicza kumulację alergenów, dzięki czemu znacznie łatwiej się także oddycha, więc skóra rano jest dotleniona.

Czy poszewka jedwabna faktycznie działa cuda na włosy?

Wystarczy spróbować, by przekonać się, że już po kilku nocach włosy będzie bardziej lśniące, nawilżone i mniej poplątane. Dzięki gładkiej powierzchni poszewki, włosy ani rzęsy o nie nie zahaczają, więc po dłuższym używaniu są zdrowsze i mniej połamane. Ten rodzaj poszewki to najlepszy wybór dla osób, które zmagają się z suchymi i rozdwajającymi się końcówkami, ponieważ jedwab znacznie pomaga ten problem zminimalizować. Włosy będą się zdecydowane lepiej układać i szybko poprawi się ich kondycja. Zwłaszcza panie, które mają zamiar zapuszczać włosy, powinny rozważyć zakup poszewki jedwabnej.

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl