Pościel jedwabna to najwyższy stopień wygody oraz luksusu. Kojarzy się z wysmakowanym stylem aranżacji sypialni. Jest przeznaczona dla użytkowników, którzy posiadają wysokie wymagania zarówno w kwestii estetycznej, jak i użytkowej. Dlaczego można tak powiedzieć? Ponieważ jedwab, czyli naturalne włókno pozyskiwane z kokonów jedwabników, pozwala na wygodny i zdrowy sen. Jakie są jego dwie główne zalety? Pościel jedwabna daje pełen komfort termiczny i jest piękna.

Doskonałe parametry w kwestii cyrkulacji powietrza

Jednym z najbardziej nieprzyjemnych uczuć jest przebudzenie w środku letniej nocy w mokrej pościeli, kiedy to czujmy się przegrzani. Podobnie niemiłe jest marznięcie zimą mimo szczelnego przykrycia kołdrą. Dzięki pościeli jedwabnej te dwa problemy zostają całkowicie wyeliminowanego. Dzięki doskonałej cyrkulacji powietrza oraz właściwościom, pozwalającym odprowadzać wilgoć, pościel jedwabna jest zawsze w lecie przyjemnie chłodna i sucha. W zimie zaś zatrzymuje ciepło. To sprawia, że doskonale nadaje się zarówno do sypialni dorosłych, jak i pokoju dziecięcego. Taki komfort termiczny jest bardzo ważny nie tylko jeżeli chodzi o same odczucia zmysłowe, ale także zdrowy wypoczynek bez narażania się na skutki przegrzania lub wyziębienia. Ponadto idealna cyrkulacja powietrza sprawia, że organizm wypoczywa znacznie lepiej, ponieważ znacznie zmniejsza się ilość przebudzeń w nocy ze względu na nieprzyjemne doznania.

Dobra cyrkulacja powietrza i oddawanie wilgoci to także zdecydowanie zminimalizowane ryzyko rozwoju pleśni lub grzybów, dlatego też pościel jedwabna to najlepszy wybór dla alergików.

posciel jedwabna silk 1 - Komfort termiczny i estetyczny w pościeli jedwabnej

Stylowa i piękna pościel jedwabna

Piękno, niezwykła dokładność wykonania i niepowtarzalny styl to jeden z aspektów, na który zwracają uwagę osoby wybierające pościel jedwabną. Doskonale pasuje ona do praktycznie każdej aranżacji wnętrza, zarówno minimalistycznej, klasycznej, skandynawskiej, glamour czy retro. Jedwab to dodatek kreujący luksusowe, wysmakowane wnętrze. Pościel jedwabna nie tylko prezentuje się urokliwie, ale także jest niezwykle miękka i delikatna w dotyku. Żaden inny materiał nie jest w stanie w tym względem dorównać jedwabiowi.

Szczególnie osoby z wrażliwą skórą docenią dyskretny dotyk luksusu w swojej sypialni, zaś inne walory pościeli jedwabnej sprawią, że wybór będzie oczywisty.

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl