Marzysz nie tylko o przytulnym, ale także pięknym wnętrzu sypialni? Nadszedł czas, aby kupić jedwabną pościel - luksusowy dodatek do stylu sypialni. Dlaczego jedwab jest tak popularny i jak wybrać produkt wysokiej jakości? Podpowiemy ci w tym artykule.

Plusy i minusy jedwabnej pościeli

Jedwab jest naturalnym, przyjaznym dla środowiska materiałem, ma właściwości hipoalergiczne, idealny dla noworodków i alergików.
W przeciwieństwie do tkanin syntetycznych jedwabna pościel jest oddychająca, z przyjemnością sie na niej śpi!. Latem zapewnia chłód, a zimą ochronę przed zimnem.

Trwałość jedwabiu: kolor zachowuje jasność nawet po wielu praniach

Jedwabna Tkanina jest miękka, przyjemna dla ciała.
Jedwab zawiera fibroinę - białko, które spowalnia proces starzenia, jedwabne poszewki są doskonałym pomocnikiem w walce z pierwszymi objawami zmarszczek.
Pomimo wielu zalet jedwab ma jedną wadę - koszt.

Jak wybrać jedwabną pościel?

Decydując się na zakup jedwabnej pościeli wybierz wysokiej jakości zestaw pościelowy, będzie ci służył przez lata. Półki sklepów tekstylnych są przepełnione szeroką gamą pościeli, ale jak wybrać najlepszą spośród proponowanych opcji? Bardzo łatwe! Oferujemy kilka przydatnych wskazówek.
Kupując pościel wybierz biały kolor. Jasna pościel pomoże odświeżyć wnętrze delikatne jasne kolory, podkreślą spokój i wystrój sypialni.
Pościel jedwabna to przede wszystkim pościel droga. Wysoki koszt naszej pościeli jest absolutnie zgodny z jakością, co oznacza, że, należy przede wszystkim zwrócić uwagę wagę jedwabiu. Im większa jest masa Momme, tym trwalszy jest splot, im bardziej luksusowy jest materiał, tym bardziej nadaje się do intensywnego użytkowania i dłuższy okres będzie nam służyć.
Jedwab dostosowuje się do temperatury ciała. Połóż dłonie na jedwabnej poduszce i poczuj ciepło tkaniny. Tkaniny syntetyczne nie mogą się tym pochwalić, zachowaj ostrożność przy wyborze. Miłego snu!

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl