„Noc to najlepszy czas dla odpoczynku dla skóry, biorąc pod uwagę fakt, że średnio spędzamy sześć i pół godziny na śnie, musimy uważnie monitorować jego jakość i pod każdym względem pomagać ciału maksymalnie wykorzystać ten czas. Na przykład ... poszewki na poduszki pomogą zminimalizować problemy z wysypką na skórze i rozdwojonymi końcówkami włosów ...

 

jedwab a sen 1 1024x1024 - dlaczego potrzebne są jedwabne poszewki na poduszki?
7550eae7 6fad 4cb4 a55f 3e89c51d19d6 - dlaczego potrzebne są jedwabne poszewki na poduszki?

Istnieje bezpośredni związek między wyglądem skóry a jakością pościeli. Po pierwsze, oczywiste: preferuj naturalne tkaniny. Spójrz również na szwy, które stykają się bezpośrednio z twarzą - ważne jest, aby było ich niewiele lub wcale.

Zapewniamy, że podziękujesz za poszewki z jedwabiu. Jak wiadomo jedwab jest bardzo gładki, dzięki czemu nie pozostawia zagnieceń na skórze. „Ważne jest również to, że nie wysusza skóry, ale wręcz przeciwnie, pomaga jej pozostać nawodnionym” „Chodzi o to, że ta jedwabna tkanina praktycznie nie wchłania produktów pielęgnacyjnych nakładanych na skórę twarzy.”

Jedwab korzystnie wpływa nie tylko na skórę twarzy, ale także na włosy. Ze względu na to, że skóra nie ociera się o szorstką powierzchnię poszewki na poduszkę, staje się gładka. włosy są wygładzone, a rozdwojone końcówki stają się znacznie mniejsze.

Zmieniaj poszewki na czas. Ogólnie zaleca się to robić raz w tygodniu, a latem - dwa razy w tygodniu.

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl