Title Image

Dlaczego jedwab?

Czy wiesz, że można opóźnić starzenie się skóry?

Jedwab utrzymuje wilgoć blisko skóry i pozostawia twoją twarz bardziej nawilżoną niż w przypadku spania na tradycyjnych bawełnianych lub syntetycznych włóknach poliestrowych. Naturalnie nawodnione komórki skóry wykazują mniej linii i zmarszczek, co oznacza, że ​​obudzisz się i będziesz wyglądać pięknie. A kto tego nie chce?

Jedwabna poszewka nie tylko sprawia ze skóra czuje się wspaniale, ale dodatkowo eksperci sugerują, że jedwab może także pomóc zmniejszyć skutki starzenia. Jedwabna poszewka zawiera naturalne białko i szereg aminokwasów, a ostatnie badania tych białek i aminokwasów wskazują, że mogą one sprawić, że linie i zmarszczki na twarzy będą gładsze i mniej zauważalne, ponieważ rozluźniają układ nerwowy.

Jedwabne poszewki na poduszki i jedwabne maski na oczy zawierają naturalne substancje, które przyspieszają metabolizm skóry. Oznacza to, że komórki skóry rozwijają się i naprawiają znacznie szybciej niż normalnie.

Jak dbać o cerę wrażliwą?

Jedwab pomaga złagodzić łuszczenie się, suchość i swędzenie skóry. Doskonale sprawdzi się w przypadku wrażliwej i podrażnionej skóry. Jedwab zawiera naturalne białko i aminokwasy, co czyni go naturalnym, przyjaznym dla skóry materiałem.
jeśli cierpisz z powodu egzemy to jedwabna poszewka na poduszkę jest tym, czego potrzebujesz. Inne materiały pościelowe, takie jak bawełna lub poliester, nasilają egzemę, powodując przegrzanie skóry i utratę wilgoci. Jedwabna poszewka na poduszkę jest miękka, gładka sprawia że ​​twoja twarz zachowa naturalną wilgotność

Jedwabna poszewka na poduszkę zapewni ci spokój ducha, spokojny i cudowny sen. Jedwab jest naturalny i kojący dla skóry, dzięki czemu jest idealnym dodatkiem.

Zdrowe włosy to piękne włosy

Bawełniane poszewki wysuszają włosy, powodując ich łamanie, skręcanie. Spanie z jedwabiem sprawia, że twoje włosy są naturalnie miękkie, nawilżone jedwab zapewnia znaczące korzyści dla zdrowia włosów, jedwab nie absorbuje wilgoci. Niesamowita gładkość jedwabnej poszewki zmniejsza przerzedzenie się włosów posiada właściwości antystatyczne, które zapobiegają sklejaniu się włosów.

Śpij dobrze bez alergii

Naturalny jedwab odpycha żywe alergeny, takie jak roztocza, jak również kurz, pyłki i inne alergeny unoszące się w powietrzu. Jedwab jest naturalnie hipoalergiczny i doskonały dla osób cierpiących na alergie, pozytywnie wpływa na oddychanie i skórę.

Poszewki z jedwabiu zmniejszają objawy alergii ze względu na niesamowite właściwości hipoalergiczne jedwabiu. jedwab sprawia ze ​​roztocza nie rozmnażaną się, nie powodują podrażnienia.

Roztocza należą do czynników środowiskowych, które mogą wywoływać lub nasilać astmę, szczególnie w twojej sypialni.

Zdrowie jest integralną częścią naszego życia, jest naturalnym stanem każdego człowieka. Promowanie zdrowia na każdym etapie życia z wykorzystaniem naturalnego potencjału – to nasza misja

Zapraszamy do przyłączenia się do nas w tej podróży i rozpoczęcia dobrego snu w ramach codziennej rutyny.

Silk.pl

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl