Kiedy zastanawiasz się, czy kupić jedwabną pościel, prawdopodobnie napotykasz nieznany termin MOMME

MOMME… Co to jest?

Pierwszą rzeczą, którą zauważasz, jest to, że gdy następuje wzrost momme, następuje wzrost ceny. Ale dlaczego?

Momme to japońska forma pomiaru masy ciała. Wymawiane „moe-mie” i w skrócie „MM” momme wyraża wagę (w funtach) kawałka materiału o wymiarach 45 cali

Co to tak naprawdę oznacza dla przeciętnego człowieka, który chce kupić jedwabne prześcieradła, poszewki?

Najłatwiejszym sposobem wyjaśnienia nabywcy jedwabnych prześcieradeł momme jest przedstawienie analogii.

Większość ludzi wie, że jakość bawełnianych prześcieradeł jest mierzona liczbą nitek. Im wyższa liczba wątków, tym wyższa jakość, co powoduje wyższą cenę.

Podobnie jakość czystych jedwabnych prześcieradeł mierzy się wagą momme. Wyższa MOMME to wyższa jakość.

Wzrost momme powoduje, że jedwab jest cięższy, mocniejszy i trwalszy. Jedwab, który ma 17 momme lub mniej, jest uważany za lekki i jest zwykle stosowany do delikatnych przedmiotów, takich jak lekkie bluzki lub letnie chusty.

Naszą misją jest tworzenie wysokiej jakości pościeli jedwabnej. Lekki jedwab jest tańszy, ale daje gorszy produkt. Wszystkie jedwabne artykuły pościelowe z Silk.pl wykonane są z jedwabiu o grubości 25 MOMME

25 MM jedwab ma prawie 55% więcej jedwabiu na cal kwadratowy niż 17 MM. Ten gęstszy splot chroni strukturę i połysk jedwabiu, zapewnia większą trwałość. Szacuje się, że 25 MM prześcieradła z jedwabiu mają prawie pięciokrotnie dłuższą żywotność od prześcieradeł 17 MM

Wszystkie produkty z jedwabiu wykonane są z najwyższą starannością i są wykonane ze 100% czystego jedwabiu morwy.

Jedwab o grubości 25 MM stanowi idealne połączenie wyrafinowania, trwałości, luksusu i przystępności cenowej. 25 MM jedwabne prześcieradła są przeznaczone do codziennego użytku i rutynowego prania.

Jedwabna pościel o grubości 25 MM jest uosobieniem luksusu. Przy prawie 40% więcej jedwabiu na cal kwadratowy niż 19 MM, jedwab o grubości 25 mm ma trwałość do dziesięciu lat przy odpowiedniej pielęgnacji i praniu. Znane ze swojej elegancji zestawy 25 mm jedwabnej prześcieradła są popularne na pościel ślubną, prezenty rocznicowe i uroczystości zaręczynowe.

Przejrzyj naszą stronę, aby znaleźć jedwabną pościel, która do ciebie przemawia. Przy tak wielu dostępnych rozmiarach, znajdziesz odpowiednie jedwabne prześcieradła i jedwabne poszewki na poduszki.

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl