Przed pójściem spać, pielęgnujemy skórę balsamami, serum, kremami i absolutnie nic nie robimy z włosami. Jeśli przestrzegasz prostych zasad pielęgnacji włosów przed snem, pomożesz im stać się zdrowymi i pięknymi.

Doceń zalety jedwabnej poszewki na poduszki. Po pierwsze jedwab jest nie tylko piękny, ale także użyteczny. Zmniejsza siłę tarcia, ​​spowalnia proces starzenia, ponadto jedwab prawie nie pochłania wilgoci, co sprawia, że ​​nie wysusza włosów.

Włosy mogą tracić wilgoć, ponieważ śpisz w dusznym pomieszczeniu. Aby skóra głowy nie pociła się , przewietrz pomieszczenie przed pójściem spać.

poszewki jedwabne piekne wlosy - Co zrobić z włosami przed snem, aby rano były piękniejsze?

Spanie z mokrymi włosami jest niekorzystne. Mokre włosy są bardzo wrażliwe rozciągają się tracą elastyczność i naturalny wygląd. Jeśli naprawdę chcesz zadbać o włosy, możesz upinać włosy na noc, aby ich nie niszczyć ale w żadnym wypadku gumką Jedną z najczęściej wybieranych metod jest zaplatanie włosów w warkocz na noc. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nic nie uciska ani też nie uwiera. Trzeba jednak liczyć się z pofalowanymi włosami następnego dnia. Inną opcją jest kok, a szczególnie koczek ślimaczek czy kok na skarpetkę. Decydując się na koczka, można spodziewać się na rano bardziej puszystych i uniesionych włosów u nasady. Kok trzyma się na swoim miejscu całą noc i nie trzeba martwić się tym, że coś będzie nas gniotło w głowę czy też przeszkadzało w spaniu. Czesanie włosów przed snem nie jest konieczne. Nadmierny ruch szczotką powoduje uszkodzenie włosów, szczególnie delikatnych i rozdwajających się. Kilka razy przejedź po włosach za pomocą dużego szczotki z naturalnym włosiem, to wystarczy. Rozczesuje - prostuje włosy, co uchroni je przed łamaniem się w czasie snu.

Sklep w trakcie budowy. Aktualna oferta Allegro

https://allegro.pl/uzytkownik/silkpl